Скрайбінг - новітня техніка презентації (від англійського "scribe" - накидати ескізи або малюнки), винайдена британським художником Ендрю Парком для британської організації, що займається популяризацією наукових знань - RSA. Мова виступаючого ілюструється "на льоту" малюнками фломастером на білій дошці (або аркуші паперу). Виходить як би "ефект паралельного проходження", коли ми і чуємо і бачимо приблизно одне й те саме.

Курс призначений для педагогічних працівників, які бажають навчитися створювати електронні дидактичні матеріали засобами інструментальної оболонки "Hot Potatoes V 6.0". (версія тренінгу 1.0 знайомство з програмою та створення кросворду).

Детальні відеоінструкції щодо виконання завдань тренінгу, доступні для Вашого перегляду на Youtube-каналі автора-розробника тренінгу.

Дистанційний тренінг  для вчителів зарубіжної літератури.

Познайомтесь з основами роботи в середовищі Kodu. Відкрийте для себе дивовижний світ візуального та об’єктно-орієнтованого програмування, дізнаєтеся про те, як створюються комп’ютерні ігри. Спробуйте себе в ролі програміста розробника.