“Змішане навчання” (англ. blended learning) не є універсальним інструментом, який в один прекрасний момент переверне усе навчання з ніг на голову, але це той інструмент, який допоможе  подивитись на процес отримання знань трішки іншими очима, змінить наше ставлення до технологій, і найголовніше – дасть можливість спробувати себе у новій ролі.

Всесвітньо відома компанія Google була заснована в 1998 році Ларрі Пейджем та Сергієм Бріном, які на той час були аспірантами Стенфордського університету. З самого початку свого заснування вона характеризувалась як приватна кампанія, яка займається розробкою, розвитком та дизайном найпопулярнішого в Інтернеті пошукового сервісу.

Пошукова система Google сьогодні перша за популярністю (79,65 %) у світі. Вона відрізняється від інших зручним та якісним пошуком, обробляє 41 млрд. 345 млн. запитів в місяць (частка ринку 62,4 %) та може знаходити інформацію 195 мовами.

Також Google підтримує і розробляє низку інтернет-сервісів і продукції, які можна адаптувати для здійснення науково-методичного супроводу підвищення кваліфікації педагогічних працівників у міжкурсовий період. 

У курсі розкриваються теоретичні та практичні основи роботи з Google-сервісами: Gmail, Drive, Blogger, Sites, Calendar, Groups.